
Kézilabdásainknak az alábbi programok lesznek:
- május 7. (szombat) NBII, NBII ifi. bajnoki forduló SZoESE - Sárvár 16:00 ill. 18:00 (Egyetem)
a két mérkőzés között az aranyérmet szerzett ifi. csapatnak lesz a díjátadás
- május 14. (szombat) AUDI ETO Bajnokság helyosztó mérkőzések Győr, U-14 (Öcsi) és U-11 (Gyuri bácsi) csapatok
11:05 U-14 5-6.h. SZOSI - Csornai SE
14:55 U-11 1-2.h. SZOSI - Dózsa DSE Tatabánya
15:30 EREDMÉNYHIRDETÉS
- május 15. (vasárnap) NBII. és NB II.ifi utolsó forduló Bük - SZoESE (Bük sportcsarnok)
- május 21.(szombat) műfüves szivacslabda kupa Budapesten U-10 (Krisztián), U-9 (Heni) csapatok
- május 20-21. U-13 (Öcsi) csapatnak májusi kupa Budapest
- május 21-22. U-11 (Gyuri bácsi) országos döntő Budapest Népliget
Program: http://www.kolyokkezi.hu/Repository/Uploads_RT/joehand/Documents/Joehand_2011/ERIMA_OD_2011/ERIMA_OD_U11/ERIMA%20U11L_OD%202011.doc
- június 4-5. U-9 (StudentConfort Ikervár) országos szivacslabda döntő Szombathely Haladás csarnok
- június 10. péntek 17:00-tól évzáró rendezvény a Parkerdőben (sportversenyek, bográcsolás, móka, kacagás)
Kérek minden kéziladásunkat, hogy a május-júniusi tagdíjak befizetését június 10-ig teljesíteni szíveskedjetek!
A következő szezonra a felkészülést az U-10 csapattól felfelé augusztus 1-től, az U-8-9 csapatoknak augusztus 11-től kezdjük. (Edzőtábor, Cell-Cup, Intersport Kupa, Fradi Kupa stb. még szervezés alatt)